O nas

"Radość z kwiatów - to resztki raju w nas"

Philip Otto Runge

Wychodząc z podobnego założenia, pragniemy dziś zaprosić Państwa do miejsca, w którym radość tę celebrujemy codziennie; do miejsca, w którym kwiaty i rośliny traktujemy jako plastyczne, (meta)fizyczne tworzywa, z których wykreować można wszystko!

Dlaczego my?

Jeżeli Ciebie również zachwyca ta barwna, wielostrukturowa, wonna materia, która ma moc przemiany najsmutniejszej nawet przestrzeni w wysmakowane, tętniące świeżością i życiem miejsce – serdecznie zapraszamy Cię w nasze kwitnace progi!

Zobacz na własne oczy, jak ujarzmiamy dla Ciebie florę i tworzymy z niej rzeczy, których wcześniej nie widziałeś. Nasza firma powstała właśnie z myślą o ludziach, którzy cenią sobie piękno oraz niespotykane rozwiązania. Poprzez realizację naszych artystycznych dekoracji, pragniemy stworzyć niesamowity klimat, towarzysząc naszym Klientom w najważniejszych momentach życia i zapewniając, że zapadną Im one w pamięci na zawsze.

Co robimy?

Nasze rozliczne projekty realizujemy nie tylko w oparciu o najnowsze trendy florystyczne, ale również o klasyczne kanony kwiatowego piękna i własne, wieloletnie artystyczne doświadczenie w zakresie florystyki i projektowania, bądź – na życzenie – również o szczyptę Twojej własnej inwencji.

Oprócz szeregu „klasycznych” usług florystycznych, specjalizujemy się w dziedzinach zupełnie wyjątkowych, jak np. projektowanie oraz wykonywanie biżuterii artystycznej i rzeźb z wykorzystaniem kwiatów. Więcej informacji znajdziecie Państwo w dziale „Oferta”.

@ 2013 www.floral-design.pl - Studio projektowe Floral Design